Göteborg, huvudkontor

Äsperedsgatan 15
424 57 Gunnilse
Telefon 031- 17 29 50

info@gatuochvag.se

Markaryd

Fjärholma 2056
285 91 Markaryd
Telefon 0433- 420 30

info@gatuochvag.se

VD

Per Svensson

Telefon 0730- 68 40 40
per.svensson@gatuochvag.se

Ekonomi/Administration

Gunilla Johansson

Telefon 0767- 82 47 56
gunilla.johansson@gatuochvag.se

 

Maria Mårtensson

Telefon 0730- 68 40 41
maria.martensson@gatuochvag.se

KMA-Chef

Mikael Swedberg

Telefon 0767-60 11 74
mikael.swedberg@gatuochvag.se

Projektör

Charlotta Bjerkborn

Telefon 0767- 87 00 88
charlotta.bjerkborn@gatuochvag.se

Kalkylchef 

Vakant

Entreprenadchefer Väst

Per Svensson (VD)                                                   

Telefon 0730-68 40 40
per.svensson@gatuochvag.se

Per Gillholm                                                  

Telefon 0700-06 94 80
per.gillholm@gatuochvag.se


Produktionschefer / Arbetsledare Väst

Edvin Vesterberg

Telefon 0730-68 40 45
edvin.vesterberg@gatuochvag.se


Jennie Pergler

Telefon 0767-87 19 01
jennie.pergler@gatuochvag.se


Morgan Lindqvist

Telefon 0730-68 40 49
morgan.lindqvist@gatuochvag.se


Anders Bok

Telefon 0730-68 40 44
anders.bok@gatuochvag.se


Per-Henrik Frisk

Telefon 0730- 68 40 42
per-henrik.frisk@gatuochvag.se


Marcus Gudmundsson

Telefon 0730-68 40 47
marcus.gudmundsson@gatuochvag.se


Pontus Andersson

Telefon 0706-01 22 69

pontus.andersson@gatuochvag.se


Aleksandar Krstic

Telefon 0702-90 76 20
aleksandar.krstic@gatuochvag.se


Almir Smailagic (Mätchef)

Telefon 0730-69 98 00
almir.smailagic@gatuochvag.se


Frank Örtell

Telefon 0707-89 58 95
frank.ortell@gatuochvag.se

Entreprenadchef Syd

Niclas Johansson

Telefon 0730- 68 40 48
niclas.johansson@gatuochvag.se


Produktionschefer / Arbetsledare Syd

Michael Karlsson

Telefon 0730- 68 40 43
michael.karlsson@gatuochvag.se


Pontus Svanberg

Telefon 0730-68 40 30
pontus.svanberg@gatuochvag.se


Linda Eriksson

Telefon 0767-82 47 51
linda.eriksson@gatuochvag.se


Johan Eriksson

Telefon 0706-54 40 29
johan.eriksson@gatuochvag.se


Staffan Larsson

Telefon 0730-68 40 33
staffan.larsson@gatuochvag.se


Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.